NaStyku.pl

SOUNDSYSTEM STREET FESTIVAL: Rise up! Sound System

Soundsystem Street Festival coraz bliżej. To wielkie wydarzenie, na które wielu mieszkańców polsko-niemieckiego pogranicza czekało od wielu lat. Dziś mamy dla Was kolejną garść informacji, tym razem o kolektywie Rise up! Sound System.
Rise up! Sound System
Rise up! Sound System

Kolektyw działający od 2004 roku w Częstochowie, którego założycielami są Piotr "Andrzej" Całus, Paweł "Zmora" Skalik i Łukasz "Lotnik" Mszyca. Od 2009 roku niezmiennie organizują i nagłaśniają Yellow Stage na Ostróda Reggae Festival.

Przez kilka lat na scenie pojawiły się dziesiątki artystów, często młodych selektorów prezentujących głównie brzmienia szeroko pojętego reggae z głównym naciskiem na dub i mocny bas. Działalność Rise up! to przede wszystkim prezentacja muzyki, organizacja imprez sound systemowych oraz promocja kultury reggae dub w Polsce. 

Podczas swoich występów skupiają się na takich gatunkach muzycznych jak roots, digital, stepper oraz dub. Ich DJ sety okraszone są nawijkami ze świadomym przekazem, masą efektów, syren oraz sampli. Jak przystało na sound system z prawdziwego zdarzenia, dysponują potężnym nagłośnieniem własnej produkcji o mocy wyjściowej prawie 30kW, dzięki któremu uczestnik imprezy nie tylko może usłyszeć najnowsze produkcje, ale i fizycznie odczuć je na własnej skórze! 

Na ponad 12-letnie doświadczenie Rise up! składają się niezliczone ilości imprez w klubach, dziesiątki imprez plenerowych oraz współpraca przy organizacji czołowych festiwali w Polsce. Kolektyw może się również poszczycić kooperacją z wieloma topowymi artystami z kraju i zagranicy.

Zapraszamy na Facebooka Rise up.

Więcej o festiwalu tutaj - klik.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Krzysztof Daukszewicz wystąpi w styczniu w zgorzeleckim MDK

Pisał do Hrabiego, zaśpiewa w Zgorzelcu

Kultura
piątek, 07 grudnia 2018, 14:13
Znany z kabaretu, radiowej Trójki i Szkła Kontaktowego Krzysztof Daukszewicz wystąpi w Zgorzelcu. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.
Zapraszamy na Mikołajki w Zgorzelcu, 6 grudnia, godz. 17, skwer Popiełuszki

Mikołaj przy choinkach

Kultura
środa, 28 listopada 2018, 09:47
TELEGRAM: Wiem, że byłyście grzeczne. STOP. Przyjeżdżam do Zgorzelca. STOP. Będę 6 grudnia około godziny 17. STOP. Spotkajmy się na skwerze ks. Popiełuszki, przy choince. STOP. Do zobaczenia. STOP. Wasz Święty Mikołaj.

Zobacz również

fot. Tomasz Janusz Szeremeta
Kultura
środa, 21 listopada 2018, 08:24

Teatr jako oswajanie śmierci

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu,...