NaStyku.pl

SOUNDSYSTEM STREET FESTIVAL: Kosmos Mega Sound System

17 sierpnia na Przedmieściu Nyskim pojawi się także Kosmos Mega Sound System. Więcej o zespole przeczytasz u nas!
Kosmos Mega Sound System
Kosmos Mega Sound System

Kosmos Mega Sound System pierwszy raz rozbrzmiał w 1994 roku w Szklarskiej Porębie. Inicjatorem i twórcą tego projektu jest pochodzący ze Zgorzelca DJ Ostatni z Aborygenów Jasiu. Mieszanka reggae, ska i elektronicznych beatów składają się na całość sound systemowego mixu. Poza jamajskimi rytmami prezentowane są produkcje z wytwórni elektro dubowych, rozbrzmiewa także bhangra, dancehall i drum & bass.

Na przestrzeni prawie 25 lat Kosmos Mega Sound System wziął udział w ponad 600 imprezach na terenie kraju, Niemiec i Czech. Do najbardziej udanych imprez można zaliczyć udział w IV i V pojedynku polskich sound systemów Sound Clash 2002 w Poznaniu i Szczecinie, Sound Clash 2005 w Poznaniu, czy występy podczas Ostróda Reggae Festival i Wroclove Summer Stage.

Kosmos Mega Sound System pozostaje głównym inicjatorem różnego rodzaju reggae’owych imprez w Szklarskiej Porębie i okolicach. Jego wielogatunkowa selekcja i mikrofonowa moderacja mają wielu zwolenników. To również jeden z pierwszych polskich soundów dysponujących własnym systemem nagłośnieniowym.

http://www.kosmos-sound.pl/

https://www.facebook.com/pg/kosmos.sound

Więcej o festiwalu tutaj - klik.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Dubseed Sound System

Soundsystem Street Festival: Dubseed Sound System

Kultura
piątek, 17 sierpnia 2018, 09:11
To już dzisiaj! O godzinie 15.00 startuje Soundsystem Street Festival! Część koncertowa rozpocznie się o godzinie 19.00. I właśnie wtedy na scenie nr 5 (w pobliżu Mostu Staromiejskiego) zobaczymy Dubseed Sound System.
Paproota.org Sound.system

SOUNDSYSTEM STREET FETIVAL: PAPROOTA.ORG SOUND.SYSTEM

Kultura
wtorek, 14 sierpnia 2018, 19:34
PAPROOTA.ORG SOUND.SYSTEM to w 100% własnoręcznie zbudowana wieża kolumn, przenosząca dźwięki w najwierniejszy sposób. W skład kolektywu wchodzi konstruktor, operator, dj Dusza oraz propagator muzyki netlabowej, dj V-tek.

Zobacz również