NaStyku.pl

SOUNDSYSTEM STREET FESTIVAL: Kosmos Mega Sound System

17 sierpnia na Przedmieściu Nyskim pojawi się także Kosmos Mega Sound System. Więcej o zespole przeczytasz u nas!
Kosmos Mega Sound System
Kosmos Mega Sound System

Kosmos Mega Sound System pierwszy raz rozbrzmiał w 1994 roku w Szklarskiej Porębie. Inicjatorem i twórcą tego projektu jest pochodzący ze Zgorzelca DJ Ostatni z Aborygenów Jasiu. Mieszanka reggae, ska i elektronicznych beatów składają się na całość sound systemowego mixu. Poza jamajskimi rytmami prezentowane są produkcje z wytwórni elektro dubowych, rozbrzmiewa także bhangra, dancehall i drum & bass.

Na przestrzeni prawie 25 lat Kosmos Mega Sound System wziął udział w ponad 600 imprezach na terenie kraju, Niemiec i Czech. Do najbardziej udanych imprez można zaliczyć udział w IV i V pojedynku polskich sound systemów Sound Clash 2002 w Poznaniu i Szczecinie, Sound Clash 2005 w Poznaniu, czy występy podczas Ostróda Reggae Festival i Wroclove Summer Stage.

Kosmos Mega Sound System pozostaje głównym inicjatorem różnego rodzaju reggae’owych imprez w Szklarskiej Porębie i okolicach. Jego wielogatunkowa selekcja i mikrofonowa moderacja mają wielu zwolenników. To również jeden z pierwszych polskich soundów dysponujących własnym systemem nagłośnieniowym.

http://www.kosmos-sound.pl/

https://www.facebook.com/pg/kosmos.sound

Więcej o festiwalu tutaj - klik.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Krzysztof Daukszewicz wystąpi w styczniu w zgorzeleckim MDK

Pisał do Hrabiego, zaśpiewa w Zgorzelcu

Kultura
piątek, 07 grudnia 2018, 14:13
Znany z kabaretu, radiowej Trójki i Szkła Kontaktowego Krzysztof Daukszewicz wystąpi w Zgorzelcu. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.
Zapraszamy na Mikołajki w Zgorzelcu, 6 grudnia, godz. 17, skwer Popiełuszki

Mikołaj przy choinkach

Kultura
środa, 28 listopada 2018, 09:47
TELEGRAM: Wiem, że byłyście grzeczne. STOP. Przyjeżdżam do Zgorzelca. STOP. Będę 6 grudnia około godziny 17. STOP. Spotkajmy się na skwerze ks. Popiełuszki, przy choince. STOP. Do zobaczenia. STOP. Wasz Święty Mikołaj.

Zobacz również

fot. Tomasz Janusz Szeremeta
Kultura
środa, 21 listopada 2018, 08:24

Teatr jako oswajanie śmierci

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu,...