NaStyku.pl

Podróż do krainy łagodności. Koncert Grupy U Studni

Jeden z najlepszych w Polsce zespołów uprawiający balladę z umiejętnie dobranym tekstem i niebanalną oprawą muzyczną - grupa "U studni" w kwietniu da swój pierwszy koncert w Zgorzelcu.
Koncert "U studni", MDK Zgorzelec, niedziela, 29 kwietnia, godzina 18, bilety 35 zł.
Koncert "U studni", MDK Zgorzelec, niedziela, 29 kwietnia, godzina 18, bilety 35 zł.

Muzycy znani m.in. ze Starego Dobrego Małżeństwa swój obecny program opierają w większości na wierszach Adama Ziemianina, wybitnego krakowskiego poety, a także na utworach autorstwa Oli Kiełb, Darka Czarnego i Ryszarda Żarowskiego. Zespół nawiązał także współpracę z poetą młodego pokolenia Krzysztofem Cezarym Buszmanem, do wierszy którego powstaje coraz więcej piosenek. Mądra refleksja, afirmacja życia we wszystkich jego przejawach, liryka najwyższej próby i optymizm, to oprócz przepięknej harmonii głosów wokalistów i akompaniujących instrumentów dominanty przekazu i stylu wykonawczego "U studni".

AKTUALIZACJA: Koncert został odwołany!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Wstęp na koncert jest wolny.

Koncert wirtuozów skrzypiec w byłym Stalagu VIII A

Kultura
wtorek, 17 lipca 2018, 11:15
W poniedziałek 23 lipca 2018 r. o 20:00 uczestnicy projektu "Liberec International Violin Academy 2018" będą gościć w Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura, gdzie zagrają swój koncert.

Zobacz również

Koncert Lady Pank w Zgorzelcu
Kultura
wtorek, 17 lipca 2018, 09:11

Koncert Lady Pank w Zgorzelcu

Już 13 października kultowy polski zespół zabierze nas w sentymentalną...