NaStyku.pl

Podróż do krainy łagodności. Koncert Grupy U Studni

Jeden z najlepszych w Polsce zespołów uprawiający balladę z umiejętnie dobranym tekstem i niebanalną oprawą muzyczną - grupa "U studni" w kwietniu da swój pierwszy koncert w Zgorzelcu.
Koncert "U studni", MDK Zgorzelec, niedziela, 29 kwietnia, godzina 18, bilety 35 zł.
Koncert "U studni", MDK Zgorzelec, niedziela, 29 kwietnia, godzina 18, bilety 35 zł.

Muzycy znani m.in. ze Starego Dobrego Małżeństwa swój obecny program opierają w większości na wierszach Adama Ziemianina, wybitnego krakowskiego poety, a także na utworach autorstwa Oli Kiełb, Darka Czarnego i Ryszarda Żarowskiego. Zespół nawiązał także współpracę z poetą młodego pokolenia Krzysztofem Cezarym Buszmanem, do wierszy którego powstaje coraz więcej piosenek. Mądra refleksja, afirmacja życia we wszystkich jego przejawach, liryka najwyższej próby i optymizm, to oprócz przepięknej harmonii głosów wokalistów i akompaniujących instrumentów dominanty przekazu i stylu wykonawczego "U studni".

AKTUALIZACJA: Koncert został odwołany!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Gmina Zgorzelec zajęła 8. miejsce w Polsce w rankingu "Wydatki JST na kulturę" w kategorii gmin wiejskich.

Inwestycja w kulturę się opłaca

Kultura
piątek, 20 kwietnia 2018, 10:45
Gmina Zgorzelec została nagrodzona za inwestycje w kulturę. Uplasowała się 8. miejscu w kategorii gmin wiejskich w rankingu pisma samorządowego "Wspólnota". Pod uwagę wzięto wydatki na kulturę w roku 2015 i 2016.

Zobacz również