NaStyku.pl

Na Łużycach Zielonoświątkowe Śpiewanie

Będzie barwnie, ludowo, muzycznie i smacznie… W najbliższą niedzielę (20 maja) na Placu Wolności w Sulikowie odbędzie się czwarty Przegląd Kultury Ludowej "Na Łużycach Zielonoświątkowe Śpiewanie".
IV Przegląd Kultury Ludowej w Sulikowie.
IV Przegląd Kultury Ludowej w Sulikowie.

Przegląd rozpocznie się uroczystą mszą świętą z okazji przypadających Zielonych Świątek, która zostanie odprawiona w Kościele Parafialnym w Sulikowie. Po nabożeństwie, korowód z zespołami ludowymi, zaproszonymi gośćmi oraz mieszkańcami gminy przemaszeruje na sulikowskie rynek, gdzie odbędzie się "Zielonoświątkowe Śpiewanie".

W programie imprezy przewidziano konkursy, kramy, wiejskie jadło oraz występy artystyczne.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zgorzeleckie Spotkania z Teatrem

Byle nie o miłości – piosenki Agnieszki Osieckiej

Kultura
poniedziałek, 15 października 2018, 08:49
Koncert to wyjątkowy, bo choć poetki nie ma z nami już od ponad 20 lat – słuchacz ma wrażenie, że ona TU jest. Że prowadzi swój własny koncert, że nigdy od nas nie odeszła…..
2 listopada 2018 r. godz. 19.00

Biga*Ranx w Zgorzelcu – jedyny koncert w Polsce

Kultura
środa, 10 października 2018, 08:44
To jedyne takie wydarzenie w Polsce – Biga*Ranx – francuska petarda zagra w Zgorzelcu. Podczas tego jedynego występu Francuzów w Polsce towarzyszyć im będzie DJ Bass Reprodukktor Xiądz Maken I.

Zobacz również