NaStyku.pl

Na Łużycach Zielonoświątkowe Śpiewanie

Będzie barwnie, ludowo, muzycznie i smacznie… W najbliższą niedzielę (20 maja) na Placu Wolności w Sulikowie odbędzie się czwarty Przegląd Kultury Ludowej "Na Łużycach Zielonoświątkowe Śpiewanie".
IV Przegląd Kultury Ludowej w Sulikowie.
IV Przegląd Kultury Ludowej w Sulikowie.

Przegląd rozpocznie się uroczystą mszą świętą z okazji przypadających Zielonych Świątek, która zostanie odprawiona w Kościele Parafialnym w Sulikowie. Po nabożeństwie, korowód z zespołami ludowymi, zaproszonymi gośćmi oraz mieszkańcami gminy przemaszeruje na sulikowskie rynek, gdzie odbędzie się "Zielonoświątkowe Śpiewanie".

W programie imprezy przewidziano konkursy, kramy, wiejskie jadło oraz występy artystyczne.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Dubseed Sound System

Soundsystem Street Festival: Dubseed Sound System

Kultura
piątek, 17 sierpnia 2018, 09:11
To już dzisiaj! O godzinie 15.00 startuje Soundsystem Street Festival! Część koncertowa rozpocznie się o godzinie 19.00. I właśnie wtedy na scenie nr 5 (w pobliżu Mostu Staromiejskiego) zobaczymy Dubseed Sound System.
Paproota.org Sound.system

SOUNDSYSTEM STREET FETIVAL: PAPROOTA.ORG SOUND.SYSTEM

Kultura
wtorek, 14 sierpnia 2018, 19:34
PAPROOTA.ORG SOUND.SYSTEM to w 100% własnoręcznie zbudowana wieża kolumn, przenosząca dźwięki w najwierniejszy sposób. W skład kolektywu wchodzi konstruktor, operator, dj Dusza oraz propagator muzyki netlabowej, dj V-tek.

Zobacz również