NaStyku.pl

Mikołaj przy choinkach

TELEGRAM: Wiem, że byłyście grzeczne. STOP. Przyjeżdżam do Zgorzelca. STOP. Będę 6 grudnia około godziny 17. STOP. Spotkajmy się na skwerze ks. Popiełuszki, przy choince. STOP. Do zobaczenia. STOP. Wasz Święty Mikołaj.
Zapraszamy na Mikołajki w Zgorzelcu, 6 grudnia, godz. 17, skwer Popiełuszki
Zapraszamy na Mikołajki w Zgorzelcu, 6 grudnia, godz. 17, skwer Popiełuszki

Święty Mikołaj spotka się z dziećmi w Zgorzelcu na skwerze Popiełuszki dokładnie w swoje imieniny. Gdyby mocno wiało i padało, spotkanie przeniesie się do gmachu MDK. Zanim jednak brodaty ulubieniec pojawi się na skwerze przy choince, ulicami miasta przejdzie "Zimowa parada z Reniferem Rudolfem". Jej kolorowi uczestnicy będą namawiać wszystkich na spotkanie z Mikołajem. O godz. 17, kiedy wszyscy będą już na miejscu, rozpocznie się spektakl z animacjami dla dzieci pt. "Psotne elfy". Potem, coś zadzwoni, zahuczy i w towarzystwie burmistrza Zgorzelca pojawi się Święty Mikołaj. Obaj panowie podejmą się niełatwej sztuki uruchomienia świątecznej iluminacji na parkowych choinkach. A potem... A potem Mikołaj będzie się bawił z dziećmi i rozdawał drobne upominki. A jeszcze potem, komu rozrywek będzie mało, zapraszamy do kina PozaNova w MDK na mikołajowy pokaz bajek. Projekcja rozpocznie się o godz. 17.45. Wszystkie atrakcje będą oczywiście... za darmo, jak to w imieniny Mikołaja. Dlatego już teraz zapraszamy małych i dużych. 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Krzysztof Daukszewicz wystąpi w styczniu w zgorzeleckim MDK

Pisał do Hrabiego, zaśpiewa w Zgorzelcu

Kultura
piątek, 07 grudnia 2018, 14:13
Znany z kabaretu, radiowej Trójki i Szkła Kontaktowego Krzysztof Daukszewicz wystąpi w Zgorzelcu. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.
Koncert „Muzyka z bajek Walt’a Disney’a”

Muzyka z bajek Walt’a Disney’a

Kultura
piątek, 23 listopada 2018, 08:27
Ośrodek Kultury w Zawidowie oraz Stowarzyszenie Muzyczno Wydawnicze Klassik Modern serdecznie zapraszają na cykl koncertów pod tytułem "Świat Muzyki z orkiestrą Klassik Modern".

Zobacz również

fot. Tomasz Janusz Szeremeta
Kultura
środa, 21 listopada 2018, 08:24

Teatr jako oswajanie śmierci

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu,...
Zagłosuj na Łużyczanki i pomóż wygrać sesję nagraniową! (materiały prasowe Urzędu Miasta Zgorzelec)
Kultura
piątek, 16 listopada 2018, 11:13

Zagłosuj na Łużyczanki!

Kapela Łużyczanki walczy o profesjonalną sesję nagraniową w studiu radiowym...