NaStyku.pl

Koncert kolęd i piosenek świątecznych

Najpiękniejsze polskie i greckie kolędy oraz piosenki świąteczne będą rozbrzmiewać w kościele pw. św. Bonifacego w Zgorzelcu. Okazją do zorganizowania koncertu jest 70. rocznica przyjazdu drugiej emigracji Greków do naszego miasta.
21 stycznia w kościele pw. św. Bonifacego w Zgorzelcu odbędzie się koncert polskich i greckich kolęd | materiały prasowe UM
21 stycznia w kościele pw. św. Bonifacego w Zgorzelcu odbędzie się koncert polskich i greckich kolęd | materiały prasowe UM

Bogaty i blisko 80-minutowy repertuar utrzymany w świątecznym klimacie zaprezentuje zespół Nikos Rusketos & Grecka Grupa Orfeusz. Koncert odbędzie się 21 stycznia o godzinie 18.30.

W swojej wieloletniej działalności Zespół Orfeusz dał setki koncertów na terenie naszego kraju jak i poza jego granicami. Liderem grupy jest charyzmatyczny wokalista Nikos Rusketos, który uczestniczył w dziesiątkach programów telewizyjnych i radiowych. Ma na swoim koncie kilkanaście płyt oraz współpracę z wieloma cenionymi artystami. Rusketos jest czołowym artystą i jednym z najpopularniejszych Greków w Polsce.

Na koncert zapraszają Dziekan Dekanatu Zgorzelec ks. Maciej Wesołowski, Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz oraz lider zespołu Orfeusz - Nikos Rusketos.

Wstęp wolny.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Materiały prasowe Państwowej Szkoły Muzycznej w Zgorzelcu.

Jacek Ropski. Mistrz skrzypiec w Zgorzelcu

Kultura
środa, 21 marca 2018, 09:39
W poniedziałkowy wieczór 19 marca w Auli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu odbył się Recital Skrzypcowy Jacka Ropskiego pt. Dla Niepodległej.
Materiały prasowe UM Zgorzelec

Jarmark Wielkanocny już w sobotę!

Kultura
wtorek, 20 marca 2018, 14:15
W sobotę 24 kwietnia, zapraszamy na Parkową na drugą edycję Jarmarku Wielkanocnego. Będzie smacznie, kolorowo i tradycyjnie.

Zobacz również