NaStyku.pl

Koncert kolęd i piosenek świątecznych

Najpiękniejsze polskie i greckie kolędy oraz piosenki świąteczne będą rozbrzmiewać w kościele pw. św. Bonifacego w Zgorzelcu. Okazją do zorganizowania koncertu jest 70. rocznica przyjazdu drugiej emigracji Greków do naszego miasta.
21 stycznia w kościele pw. św. Bonifacego w Zgorzelcu odbędzie się koncert polskich i greckich kolęd | materiały prasowe UM
21 stycznia w kościele pw. św. Bonifacego w Zgorzelcu odbędzie się koncert polskich i greckich kolęd | materiały prasowe UM

Bogaty i blisko 80-minutowy repertuar utrzymany w świątecznym klimacie zaprezentuje zespół Nikos Rusketos & Grecka Grupa Orfeusz. Koncert odbędzie się 21 stycznia o godzinie 18.30.

W swojej wieloletniej działalności Zespół Orfeusz dał setki koncertów na terenie naszego kraju jak i poza jego granicami. Liderem grupy jest charyzmatyczny wokalista Nikos Rusketos, który uczestniczył w dziesiątkach programów telewizyjnych i radiowych. Ma na swoim koncie kilkanaście płyt oraz współpracę z wieloma cenionymi artystami. Rusketos jest czołowym artystą i jednym z najpopularniejszych Greków w Polsce.

Na koncert zapraszają Dziekan Dekanatu Zgorzelec ks. Maciej Wesołowski, Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz oraz lider zespołu Orfeusz - Nikos Rusketos.

Wstęp wolny.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Krzysztof Daukszewicz wystąpi w styczniu w zgorzeleckim MDK

Pisał do Hrabiego, zaśpiewa w Zgorzelcu

Kultura
piątek, 07 grudnia 2018, 14:13
Znany z kabaretu, radiowej Trójki i Szkła Kontaktowego Krzysztof Daukszewicz wystąpi w Zgorzelcu. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.
Zapraszamy na Mikołajki w Zgorzelcu, 6 grudnia, godz. 17, skwer Popiełuszki

Mikołaj przy choinkach

Kultura
środa, 28 listopada 2018, 09:47
TELEGRAM: Wiem, że byłyście grzeczne. STOP. Przyjeżdżam do Zgorzelca. STOP. Będę 6 grudnia około godziny 17. STOP. Spotkajmy się na skwerze ks. Popiełuszki, przy choince. STOP. Do zobaczenia. STOP. Wasz Święty Mikołaj.

Zobacz również

fot. Tomasz Janusz Szeremeta
Kultura
środa, 21 listopada 2018, 08:24

Teatr jako oswajanie śmierci

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu,...