NaStyku.pl

Koncert kolęd i piosenek świątecznych

Najpiękniejsze polskie i greckie kolędy oraz piosenki świąteczne będą rozbrzmiewać w kościele pw. św. Bonifacego w Zgorzelcu. Okazją do zorganizowania koncertu jest 70. rocznica przyjazdu drugiej emigracji Greków do naszego miasta.
21 stycznia w kościele pw. św. Bonifacego w Zgorzelcu odbędzie się koncert polskich i greckich kolęd | materiały prasowe UM
21 stycznia w kościele pw. św. Bonifacego w Zgorzelcu odbędzie się koncert polskich i greckich kolęd | materiały prasowe UM

Bogaty i blisko 80-minutowy repertuar utrzymany w świątecznym klimacie zaprezentuje zespół Nikos Rusketos & Grecka Grupa Orfeusz. Koncert odbędzie się 21 stycznia o godzinie 18.30.

W swojej wieloletniej działalności Zespół Orfeusz dał setki koncertów na terenie naszego kraju jak i poza jego granicami. Liderem grupy jest charyzmatyczny wokalista Nikos Rusketos, który uczestniczył w dziesiątkach programów telewizyjnych i radiowych. Ma na swoim koncie kilkanaście płyt oraz współpracę z wieloma cenionymi artystami. Rusketos jest czołowym artystą i jednym z najpopularniejszych Greków w Polsce.

Na koncert zapraszają Dziekan Dekanatu Zgorzelec ks. Maciej Wesołowski, Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz oraz lider zespołu Orfeusz - Nikos Rusketos.

Wstęp wolny.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Spotkanie autorskie z Katarzyną Janus

Spotkanie autorskie z Katarzyną Janus

Kultura
wtorek, 18 września 2018, 09:14
MBP w Zgorzelcu zaprasza na kolejne spotkanie z literaturą. W piątek o godz. 17.00 w Domu Jakuba Böhme gościć będziemy pisarkę Katarzynę Janus, autorkę popularnych powieści obyczajowych: Nigdy nie jest za późno, Życie za życie, Mam na imię Walentyna.
Administratorr Electro

Administratorr Elektro. Woow!

Kultura
wtorek, 18 września 2018, 01:08
Krótki to będzie wpis, bo po co o muzyce pisać, skoro można jej słuchać? Chciałbym wam jednak powiedzieć, że Administratorr Elektro fajny jest. I taki nasz, prawie zgorzelecki.

Zobacz również

Wernisaż odbędzie się w sobotę 15 września o godz. 15.00 w MDK Zgorzelec.
Kultura
czwartek, 13 września 2018, 12:10

Międzynarodowa wystawa plastyczna

Zapraszamy do obejrzenia międzynarodowej, polsko-niemieckiej wystawy plastycznej Rozegranie/Doppelpass....