NaStyku.pl

Kino dla młodych – bilet za 5 zł. Zagłosuj na projekt kina PoZaNoVa

Wiesz na co zagłosować w Zgorzeleckim Budżecie Obywatelskim? Jeśli nie, to kino PoZaNoVa czeka na twój głos! Chodzi o projekt "Kino dla młodych – bilet za 5 zł", dzięki któremu kino może zostać wyposażone w nowy projektor cyfrowy. Ale to nie wszystko!
Bądź aktywny, wspieraj kulturę w swoim mieście
Bądź aktywny, wspieraj kulturę w swoim mieście

"Kino dla młodych – bilet za 5 zł" obejmuje wyposażenie kina PoZaNoVa w Miejskim Domu Kultury w nowoczesny projektor filmowy, dzięki któremu możliwe będzie rozszerzenie repertuaru oraz wprowadzenie biletów za 5 zł dla młodych do 26. roku życia. Tańsze bilety są po to, aby kino było dostępne finansowo dla rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami oraz młodzieży z ograniczonym kieszonkowym. Każdy także będzie mógł oddać głos na dodatkowy film, który będzie chciał zobaczyć. Projekt zakłada również rozszerzenie edukacji filmowej dla szkół. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Koszt zakupu nowego projektora to 200 tys. zł. Połowę tej kwoty pokryje Polski Instytut Sztuki Filmowej, a pozostała część (o ile się uda) będzie pochodzić z budżetu obywatelskiego. Dlatego właśnie potrzebny jest Twój głos!

Głosowanie zakończy się 24 września. Głos może oddać każdy mieszkaniec Zgorzelca, który ukończył 13 lat. Karty do głosowania są dostępne w Punkcie Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta oraz w Miejskim Domu Kultury. Głosować można także przez Internet - https://bo.zgorzelec.eu/src/glosowanie_start.php

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Teatr RÓŻOWE OKULARY na spektakl edukacyjny pt. "Skrzaty dla Pogórza"

Spektakl dla dzieci: Skrzaty dla Pogórza

Kultura
czwartek, 17 stycznia 2019, 08:17
Teatr RÓŻOWE OKULARY, działający przy Fundacji NASZE DZIECI ze Zgorzelca serdecznie zaprasza dzieci z rodzicami na spektakl edukacyjny pt. "Skrzaty dla Pogórza".
Spotkanie z Olgierdem Łukaszewiczem

Olgierd Łukaszewicz w Zgorzelcu

Kultura
wtorek, 15 stycznia 2019, 08:24
Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu zaprasza na spotkanie z Olgierdem Łukaszewiczem, które odbędzie się we 22 stycznia o godzinie 18.00 w kinie PozaNova.

Zobacz również

Bilety są do nabycia w cenie 40 zł w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu
Kultura
czwartek, 03 stycznia 2019, 08:16

Karnawałowa Gala Operowo-Operetkowa

Karnawałowa Gala Operowo-Operetkowa to wyjątkowy koncert, przywodzący na myśl najwspanialsze...
Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00
Kultura
piątek, 28 grudnia 2018, 09:47

Koncert KARBONOWY JAZZ

Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu oraz Fundacja Pamięć, Edukacja,...