NaStyku.pl

Kino dla młodych – bilet za 5 zł. Zagłosuj na projekt kina PoZaNoVa

Wiesz na co zagłosować w Zgorzeleckim Budżecie Obywatelskim? Jeśli nie, to kino PoZaNoVa czeka na twój głos! Chodzi o projekt "Kino dla młodych – bilet za 5 zł", dzięki któremu kino może zostać wyposażone w nowy projektor cyfrowy. Ale to nie wszystko!
Bądź aktywny, wspieraj kulturę w swoim mieście
Bądź aktywny, wspieraj kulturę w swoim mieście

"Kino dla młodych – bilet za 5 zł" obejmuje wyposażenie kina PoZaNoVa w Miejskim Domu Kultury w nowoczesny projektor filmowy, dzięki któremu możliwe będzie rozszerzenie repertuaru oraz wprowadzenie biletów za 5 zł dla młodych do 26. roku życia. Tańsze bilety są po to, aby kino było dostępne finansowo dla rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami oraz młodzieży z ograniczonym kieszonkowym. Każdy także będzie mógł oddać głos na dodatkowy film, który będzie chciał zobaczyć. Projekt zakłada również rozszerzenie edukacji filmowej dla szkół. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Koszt zakupu nowego projektora to 200 tys. zł. Połowę tej kwoty pokryje Polski Instytut Sztuki Filmowej, a pozostała część (o ile się uda) będzie pochodzić z budżetu obywatelskiego. Dlatego właśnie potrzebny jest Twój głos!

Głosowanie zakończy się 24 września. Głos może oddać każdy mieszkaniec Zgorzelca, który ukończył 13 lat. Karty do głosowania są dostępne w Punkcie Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta oraz w Miejskim Domu Kultury. Głosować można także przez Internet - https://bo.zgorzelec.eu/src/glosowanie_start.php

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Spotkanie autorskie z Katarzyną Janus

Spotkanie autorskie z Katarzyną Janus

Kultura
wtorek, 18 września 2018, 09:14
MBP w Zgorzelcu zaprasza na kolejne spotkanie z literaturą. W piątek o godz. 17.00 w Domu Jakuba Böhme gościć będziemy pisarkę Katarzynę Janus, autorkę popularnych powieści obyczajowych: Nigdy nie jest za późno, Życie za życie, Mam na imię Walentyna.
Administratorr Electro

Administratorr Elektro. Woow!

Kultura
wtorek, 18 września 2018, 01:08
Krótki to będzie wpis, bo po co o muzyce pisać, skoro można jej słuchać? Chciałbym wam jednak powiedzieć, że Administratorr Elektro fajny jest. I taki nasz, prawie zgorzelecki.

Zobacz również

Wernisaż odbędzie się w sobotę 15 września o godz. 15.00 w MDK Zgorzelec.
Kultura
czwartek, 13 września 2018, 12:10

Międzynarodowa wystawa plastyczna

Zapraszamy do obejrzenia międzynarodowej, polsko-niemieckiej wystawy plastycznej Rozegranie/Doppelpass....