NaStyku.pl

Kino dla młodych – bilet za 5 zł. Zagłosuj na projekt kina PoZaNoVa

Wiesz na co zagłosować w Zgorzeleckim Budżecie Obywatelskim? Jeśli nie, to kino PoZaNoVa czeka na twój głos! Chodzi o projekt "Kino dla młodych – bilet za 5 zł", dzięki któremu kino może zostać wyposażone w nowy projektor cyfrowy. Ale to nie wszystko!
Bądź aktywny, wspieraj kulturę w swoim mieście
Bądź aktywny, wspieraj kulturę w swoim mieście

"Kino dla młodych – bilet za 5 zł" obejmuje wyposażenie kina PoZaNoVa w Miejskim Domu Kultury w nowoczesny projektor filmowy, dzięki któremu możliwe będzie rozszerzenie repertuaru oraz wprowadzenie biletów za 5 zł dla młodych do 26. roku życia. Tańsze bilety są po to, aby kino było dostępne finansowo dla rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami oraz młodzieży z ograniczonym kieszonkowym. Każdy także będzie mógł oddać głos na dodatkowy film, który będzie chciał zobaczyć. Projekt zakłada również rozszerzenie edukacji filmowej dla szkół. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Koszt zakupu nowego projektora to 200 tys. zł. Połowę tej kwoty pokryje Polski Instytut Sztuki Filmowej, a pozostała część (o ile się uda) będzie pochodzić z budżetu obywatelskiego. Dlatego właśnie potrzebny jest Twój głos!

Głosowanie zakończy się 24 września. Głos może oddać każdy mieszkaniec Zgorzelca, który ukończył 13 lat. Karty do głosowania są dostępne w Punkcie Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta oraz w Miejskim Domu Kultury. Głosować można także przez Internet - https://bo.zgorzelec.eu/src/glosowanie_start.php

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. PSM I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

Zgorzelec zaśpiewał dla Niepodległej!

Kultura
wtorek, 13 listopada 2018, 11:58
11.11 w CSR zabrzmiały polskie pieśni patriotyczne w wykonaniu Chóru Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Zgorzelcu i Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów im. T. Grudzińskiego pod dyrekcją Dominika Lewickiego oraz mieszkańców.
Zgorzeleckie Spotkania z Teatrem (materiał prasowe MDK Zgorzelec)

Żona do adopcji

Kultura
poniedziałek, 05 listopada 2018, 09:44
Fantastyczna komedia teatralna z Olgą Borys. Grana od 2 lat w całej Polsce z wielkim aplauzem widzów.

Zobacz również

Zgorzeleckie Spotkania z Teatrem
Kultura
poniedziałek, 29 października 2018, 10:47

Frida - życie, sztuka, rewolucja

To pierwszy, polski spektakl teatralny inspirowany życiem i twórczością meksykańskiej...