NaStyku.pl

Bednarek w Zgorzelcu!

Kamil Bednarek jeden z najbardziej popularnych artystów w Polsce zaśpiewa w Zgorzelcu. Wraz z zespołem w mieście promować będzie swój najnowszy album pt. "Talizman".
Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Kamila Bednarka w Zgorzelcu. | materiały prasowe CSR
Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Kamila Bednarka w Zgorzelcu. | materiały prasowe CSR

Na jednej scenie, przed Kamilem Bednarkiem zagra niemiecka petarda – formacja Jamaram, która od wielu lata zapełnia sale koncertowe za naszą zachodnią granicą.

Koncert zaplanowano na 8 kwietnia. Będzie to duże muzyczne wydarzenie z dużą dawką świetnej muzyki. Bo zarówno Bednarek jak i muzycy z Jamaram to koncertowe lwy. Te dwie formacje zapewnią ponad trzy godziny energetycznej muzyki z ważnym przesłaniem. O ile Kamila Bednarka i jego zespołu nie trzeba nikomu przedstawiać, o tyle o Jamaram warto wspomnieć, że na scenie robią koncertowe show. Bo to faktycznie nie tylko koncert a doskonałe przedstawienie muzyczne porywjące publiczność do tańca. Jamaram to 8–osobowa ekpia znana z takich festiwali jak Woodstock (z gościnnym udziałem Grubsona), Life Festival Oświęcim czy Ostróda Reggae Festival. Po raz pierwszy wystąpią w Zgorzelcu, promując nowy album "Freedom of Screech". Jamaram poszedł znów do przodu. Żadnych ścian ani granic – zarówno w muzyce, jak w prawdziwym życiu liczy się tylko ogromna różnorodność i urozmaicenie. Na albumie apelują o otwartość i szacunek oraz wypowiadają się przeciwko nietolerancji i izolacjonistycznemu myśleniu.

Bednarek i Jamaram wystąpią w hali CSR przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu. Bilety kosztują 50 zł w przedsprzedaży i 60 zł w dniu koncertu. Można je nabyć w kasie basenowej CSR oraz przez Internet na stronie www.abilet.pl.

Niedziela, 8 kwietnia 2018 r.,
godzina 18.00,
hala CSR przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu. 

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Salon MDK z Anną Nawrocką w roli głównej odbędzie się w niedzielę, 18 lutego, o godz. 18:00. Wstęp wolny.

Spotkanie poetyckie z Anną Nawrocką

Kultura
piątek, 16 lutego 2018, 09:24
Salon MDK zaprasza w najbliższą niedzielę (18 lutego) na spotkanie poetyckie z Anną Nawrocką. Zawidowianka opowie o tym, jak to jest tworzyć wiersze w małym mieście.
Muzyczne ostatki w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu. | materiały prasowe UM Zgorzelec

W rytmie karnawałowych melodii

Kultura
poniedziałek, 12 lutego 2018, 10:43
13 lutego o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się Koncert Karnawałowy tradycyjnie organizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu.

Zobacz również