NaStyku.pl

Administratorr Elektro. Woow!

Krótki to będzie wpis, bo po co o muzyce pisać, skoro można jej słuchać? Chciałbym wam jednak powiedzieć, że Administratorr Elektro fajny jest. I taki nasz, prawie zgorzelecki.
Administratorr Electro
Administratorr Electro

Bym chciał bardzo podziękować Waldek, mordo ty moja, że mię uszy otworzyłeś. Że ty, stary wafel z Chojnowa, wiesz o nich wszystko, a ja chociaż prawie ze Zgorzelca, dowiedziałem się dopiero od ciebie się dowiedziałem. Dzięki Waldi. Aaa... Wy Waldka nie znacie... No Waldek, to taki stary wafel z Chojnowa, co się na muzyce zna. I to właśnie Waldi wczoraj z wieczora jakoś zagadał mnie przez te, no, jak to się nazywa, te no, media społecznościowe, czy znam Administratorr Electro? Zgodnie z prawdą, lekkim tudzież wstydem, odpowiedziałem, że nie. I wiecie co? I on mi wtedy podlinkował jeden kawałek, co teraz i ja wam podłączę. I jak zasłuchałem, to szczena mi opadła i do tej pory górnej szóstki szukam. Bo ten z tego linku, to najbardziej zgorzelecki kawałek ze wszystkich zgorzeleckich kawałków jakie słyszałem. I nawet taki nosi tytuł, tyle że przymiotnik odrzeczownikowy, odmiastowy nawet bardziej, ma tu formę żeńską. "Zgorzelecka". Rany, ja słucham, ja widzę to, co on śpiewa. I tak mi jakoś fajnie na sercu, że on nasz, tak jak ja prawie zgorzelecki ziom, i taką fajną nutę skleja.

Bartosz Marmol, bo o nim mowa, ze Sławnikowic jest, a teraz we Warszawie karierę uskutecznia. Poszukałem w sieci i już wiem, że pierwszą swoją płytę w ramach projektu Administratorr Elektro zatytułował "Sławnikowice – Zgorzelec 17:10". Ten tytuł to godzina odjazdu ostatniego autobusu z rodzinnej miejscowości Marmola do Zgorzelca, miasta, które on sam określa jako "ówczesne centrum mojej cywilizacji".
Od płytowego debiutu w 2014, ekipa nagrała jak dotąd jeszcze jedną płytę zatytułowaną "Ziemowit". I też nie mogłem się oprzeć i kilku kawałków zasłuchałem. I znowu zbieram szczękę z podłogi mrucząc z zachwytem woow. Kawałek "Zbudujemy bazę", którym też chcę was poczęstować... mniodzio!

Krótki to będzie wpis, bo po co o muzyce pisać, skoro można jej słuchać? Chciałbym wam jednak powiedzieć, że Administratorr Elektro fajny jest. I taki nasz, prawie zgorzelecki. A jakbyście przejawili zainteresowanie to zajrzyjcie do nich na stronkę... http://administratorrelectro.pl
I kciuki trzymam, i dumny jestem, że ho!

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zgorzeleckie Spotkania z Teatrem

Byle nie o miłości – piosenki Agnieszki Osieckiej

Kultura
poniedziałek, 15 października 2018, 08:49
Koncert to wyjątkowy, bo choć poetki nie ma z nami już od ponad 20 lat – słuchacz ma wrażenie, że ona TU jest. Że prowadzi swój własny koncert, że nigdy od nas nie odeszła…..
2 listopada 2018 r. godz. 19.00

Biga*Ranx w Zgorzelcu – jedyny koncert w Polsce

Kultura
środa, 10 października 2018, 08:44
To jedyne takie wydarzenie w Polsce – Biga*Ranx – francuska petarda zagra w Zgorzelcu. Podczas tego jedynego występu Francuzów w Polsce towarzyszyć im będzie DJ Bass Reprodukktor Xiądz Maken I.

Zobacz również